Skip to content

E rëndë në Kukës/ 30-vjeçari dhunon barbarisht një të ri, përfundon në gjendje të rëndë në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia e Kukësit ka arrestuar në flagrancë shtetasin A. M., 30 vjeç, pasi për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta dhe ka kanosur shtetasin A. Gj., 24 vjeç, banues në fshatin Gabricë.

I dëmtuari ndodhet në spitalin Rajonal Kukës, nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje” dhe “Kanosja”.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë