Skip to content

E rëndë / Drejtuesi i automjetit përplas 7 vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit : – B. F., 32 vjeç, pasi duke drejtuar mjetin e tij, ka aksidentuar një shtetase të mitur 7 vjeçe dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë