Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur në Tiranë.

 

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se kunati ka plagosur kunatin me thikë në zonën e “Kodrës së Priftit”.

 

Deri më tani nuk dihet se kush kanë qenë arsyet që i kanë çuar në këtë konflikt.

 

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re