Skip to content

Lajmi i fundit/ 17 vjeçarja ndërron jetë pasi u rrëzua aksidentalisht nga biçikleta

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë ku një 17 vjeçare ka humbur jetën tragjikisht.

Sipas policisë e mitura është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

“Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe. Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU”, njofton polica.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë