Një 32 vjeçar me iniciale S.B është vetëvrarë me armë gjahu në afërsi të banesës së tij.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kuç të Vlorës.

 

Policia në njoftimin për media bën me dije se i riu vuante nga probleme të shëndetit mendor.

 

Himarë/Informacion paraprak

 

Rreth orës 20:35, në fshatin Kuç, Himarë, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu, në afërsi të banesës së tij, shtetasi S. B., 32 vjeç, i cili paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.