Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Gumenicë të Vlorës.

Një burrë ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e tij.

Nënë e bijë janë jashtë rrezikut për jetën.