Një trup i pajetë është gjetur pasditen e kësaj të marte i varur në një pemë në Ksamil.
 
Ngjarja ka ndodhur në afersi të plazhit të Pasqyrave, ku dyshohet se  mund të jetë trupi i Blerim Dulaj, personi i cili u shpall i zhdukur një ditë më parë.
 
Trupi është gjetur 200 metra larg banesës së tij, ndërsa Policia është duke shkuar në vendngjarje dhe priti konfirmimi e viktimës.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re