Në fshatin Boçovë, Fier, shtetasi Eduart Metushi, 43 vjeç, duke punuar me zetor në tokat e fshatit Boçovë, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe ka rënë në kanal duke e zënë zetori poshtë.

Si pasojë ka ndërruar jetë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re