Dy anije u përplasën me njëra-tjetrën në një port në Meksikë, duke shkaktuar pan ik te turistët.

“Lavdia” po manovronte në port kur u përplas me “Legjendën”. Ky aksident i rrallë ka lënë një person të pla gosur, ndërkohë që të gjithë turistët u evakuuan.

Videot e postuara në rrjetet sociale tregojnë përplasjen dhe zhurmën e fortë të shkaktuar nga ky aksident

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re