E rrezikshme në Vlorë/ Urbani me pasagjerë brenda, përfshihet nga flakët (Si paraqitet situata)

flake-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një urban ka marrë flakë në Vlorë, teksa brenda tij nodhej një numër i madh qytetarësh. Këta të fundit kanë shpëtuar mrekullisht, pasi kanë arritur të dalin në kohë nga automjeti i cili filloi të përfshihej nga flakët për shkak të një shkëndije në motor.

Deri më tani nuk ka person të lënduar, ndërkohë që në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe zjarrfikësish për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë