Aktori i mirënjohur amerikan, Joe Lara ndërroi jetë ditën e sotme pas një aksidenti meavion.

Ai me gruan e tij dhe disa  të tjerë kishin marrë një avion privat që përfundoi në liqen.

Lara do të mbahet mend për interpretimin e rolit të Tarzanit si aktor në film. Ditën e djeshme Lara festoi 58-vjetorin kurse një ditë më pas gjeti vdekjen tragjikisht.

(E.H/Faxweb.al)

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb