Skip to content

E trishtë/ Publikohet fotoja e shoferit që mbeti i vrarë nga të shtënat me armë drejt autobuzit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ky është shoferi i autobusit që u vra në Deçan.

Mitropol pak më parë raportoi për një vrasje që nga ndodhur nga gjuajtja me armë në drejtim të një autobusi me nxënës në Deçan. Shoferi i cili mbeti i vrrë është Gani Gjoka.

Siç u raportua dhe më herët, të vdekur kanë mbetur, shoferi i autobuzit, një punonjës i kompanisë dhe 2 nxënës përkatësisht 16 dhe 17 vjeç të cilët ndërruan jetë pasi u dërguan në spital. Nëxnësit e që mbetën të vdekur janë Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë