Një shtetas 55 vjeçar me inicialet N.B karënë në kontakt me rrymën elektrike në tarracën e banesës së tij në lagjen “5 Maji” në Tiranë.

Për pasojë 55 vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 18.05.2022, në rrugën “5 Maji”, shtetasi N. B., 55 vjeç, në tarracën e banesës së tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re