Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Njësoj si në Durrës edhe në Berat ka pasur përplasje mes protestuesve dhe policisë e cila nuk ka lejuar bllokimin e rrugës.

Efektivët e policisë kanë prangosur qytetarët të cilët i kanë shoqëruar për në komisariat.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë