Ish kryetari i Partisë Demokratike Eduard Selami ka reaguar lidhur me qëndrimin e kryedemokratit Lulzim Basha për mosnjohjen e zgjedhjeve.

Ish rivali i Lulzim Bashës në zgjedhjet brenda partisë në vitin 2017, e cilëson mosnjohjen e zgjedhjeve si antishqiptare.

Përmes një postimi në rrjetin social Twitter ai thekson:

“Mosnjohja e zgjedhjeve nje akt jo demokratik dhe antishqiptar”, shkruan Selami.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re