Skip to content

“Edvin mjerë ti çdo heqësh, të paralajmëroj siç bëra me Fatos Nanon”, Berisha ‘kërcënon’ Ramën: Nuk do të bie më mendja për Lul pengun

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sali Berisha: Edvin fundin e ke afër, Kurbini është në këmbë, mjerë ti çdo heqësh. Atë paralajmërim që i pata bërë Fatos Nanos, po ta bëj dhe ty. Nisu për Beograd, në Shqipëri nuk ke më vend, mos harro me marr edhe Lul Pengun, lëre që nuk të bie më në mend për të kur të kesh për t’ja mbathur. Diellin tonë nuk e shuan dot njeri kurrë, do verbojë këdo që do mundohet ta shuajë atë.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë