Elbasan/ Ishte bërë ‘tapë’, burri përplas makinën e 34-vjeçares dhe e kërcënon (DETAJET)

dhemb.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

DVP Elbasan Vihet në pranga 1 shtetas dhe procedohen penalisht 2 të tjerë, për vepra të ndryshme penale. Vihet në pranga dhe 1 shtetas i shpallur në kërkim. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në DVP Elbasan arrestuan në flagrancë për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”, “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt” dhe …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë