Deputetja Elisa Spiropali ka qenë në zonën e Bathores pranë Tiranës ku ka zhvilluar një takim me të rinj.

Ndër të tjera ajo është shprehur se, “Fantastikja Bathorja💜do i bashkohet valës së madhe të fitores për Kamzën e të ardhmes, për Shqipërinë e të ardhmes.

Me Edi Ramën kryeministër, drejt mandatit të tretë qeverisës për të vazhduar me projektet madhore të dedikuara për fëmijët e të rinjtë, gratë, burrat e të moshuarit, të cilët nuk e meritojnë kthimin pas tek skuadra e humbur e IM-së MK-së dhe Boratit të tyre. 😅“, shkruan Spiropali. (TemA)