Skip to content

Elisa Spiropali: Tani, nis llogaria për Bashën. Kreun e PD e merr në mbrojtje Koço Kokëdhima

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Emisioni Open si analizë e 30 qershorit ka nisur menjëherë me një debat të nxehtë.

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, deklaroi se zgjedhjet treguan se opozita mori një humbje të madhe dhe tani do të nisë një llogari në PD, ku do t’i kërkohet Lulzim Bashës llogari për djegien e mandateve.

Ka ndërhyrë menjëherë Koço Kokëdhima, e cila i ka kërkuar Spiropalit që të mbajë përgjegjësi për qeverisjen dhe të mos sumojë partitë e tjera.

Kokëdhima tha se PS mban përgjegjësi për gjithçka dhe nuk duhet tja vendosë fajin kundërshtarëve politikë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë