EMRAT/ Abuzim me tenderat në televizionin publik, kush janë 3 punonjësit e RTSH të arrestuar nga SPAK

3243002563_67e27b5764_b.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Julian Tapia, Ervin Muraj dhe Alban Maraveci janë 3 punonjësit e RTSH të arrestuar me urdhër të SPAk për shkelje në tendera. Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë