Skip to content

EMRAT/ Arrestohen bab e bir në Tiranë

  • 14/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Bab e bir janë vënë në  prangat e policisë për shkak se u janë sekuestruar lëndë dhe bimë të dyshuara narkotike cannabis sativa, qese që shërbejnë për ndarjen e lëndës narkotike në doza, krehër dhe municion luftarak. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Processing” u arrestuan në flagrancë Zhak Musa dhe Flavjo Musa. Njoftimi …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë