EMRAT/ Kërcyen nga dritaret e autobusit dhe ia dolën të mbijetonin! Këta janë 7 personat pa rrezik për jetën pas aksidentit tragjik

tiranes.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“Alsat” ka publikuar emrat e shtatë turistëve që i mbijetuan tragjedisë në Bullgari, aty ku humbën jetën 46 të tjerë.

Këta persona tanimë gjenden në trajtim mjekësor dhe bëhet me dije se të gjithë janë jashtë rrezikut për jetë.

Lista e personave:

Sh. N. Saleh 36 vjeç

Medina Lutfi 25 vjeç

Lulzim Sulejmani 26 vjeç – shtetas i Serbisë

Gjyla Jasharovska 49 vjeç

Minir Jasharovski 50 vjeç

Ebib Pajazitovski 49 vjeç

Zulehja Jasharovska 16 vjeç

Marrë nga Alsat

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë