Skip to content

EMRI/ 75 vjeçari i qëlluar me armë zjarri në Shkodër nuk arrin të mbijetojë, ndërron jetë në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ka ndërruar jetë shtetasi Lulash Qepuri, 75 vjeç i cili u plagos rëndë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në fshatin Stom-Golem të Shkodrës.

Fax News ka mësuar se i moshuari nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve të marra dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Sipas informcioneve të siguruara, një person është futur në lokalin e viktimës dhe ka qëlluar me armë zjarri ndaj 75 vjeçarit.

Ndërkohë Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë po kryejnë kontrolle të shumta në gjithë zonën për të bërë të mundur kapjen e autorit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë