Detaje të tjera bëhen me dije nga të shtënat me armë zjarri gjatë aksionit të “Shqiponjave”. Mësohet se i plagosur ka mbetur efektivi, Edlir Alleshi. Ky i fundit është qëlluar me dy plumba në bark, teksa patrrula ishte në ndjekje të një personi të dyshimtë.

 

Efektivi i plagosur ndodhet në sallë operacioni dhe ende nuk dihen detaje mbi gjendjen e tij shëndetësore.

 

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të xhamisë “Xhura”.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re