Nje ngjarje e rende eshte regjistruar ne kryeqytet, ku nje 17-vjeçare eshte marre peng dhe dhunuar nga nje 23-vjeçar. Ky i fundit eshte identifikuar si Bred Llaftiu dhe eshte vene ne pranga nga blute e Tiranes.

 

“Nga veprimet hetimore dyshohet se 23-vjeçari, ka marrë me forcë në automjetin e tij duke i hequr lirinë për disa orë, si dhe ka ushtruar dhunë ndaj të dashurës së tij 17-vjeçare”, njofton policia.

 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re