Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Identifikohet i riu shqiptar që humbi jetën mbremjen vone në 26 maj në zonën e Udines ( Lignano Sabbiadoro).

Ai eshte Kevin Murataj 19 vjec.

Sipas mediave italiane, Kevin doli nga një piceri ku ishte me mësuesit dhe shokët e klasës për të festuar përfundimin e maturës.

I riu bashke me familjen jetonin në Latisana (Udine).

Ne 26 maj pas darkes ne piceri nxenesit do te shkonin ne nje diskoteke.

Por kur po kalonte rrugën, Kevin është përplasur në vijat e bardha nga një automjet duke vdekur rruges per ne spital.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re