Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në periferi te Shkodrës. Mësohet se të shtënat janë konstatuar pranë kishës së Hotit të Ri, ndërsa ka mbetur i vrarë shtetasi Valter Fierza, 33 vjeç.

 

Ende nuk dihen detaje mbi ngjarjen e rëndë. Policia ka  ngritur pika kontrolli dhe vijon krehjen e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.

 

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re