I gjithë vendi ditën e sotme është përfshirë nga moti i keq.

Në vendet malore kanë nisur reshjet e dëborës, ndërsa në Durrës dhe Tiranë dita e sotme ka qenë e shoqëruar nga era e fortë.

Madje në Tiranë era e fortë ka mundur të rrëzojë pemën e “Vitit të Ri” të vendosur në sheshin Skënderbej.


Previous articleBora e parë në kryeqytet, ja pamjet që zgjatën vetëm pak çaste