Skip to content

Era luftë në Deçan: përgjaket Gllogjani

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë, si të qe një luftë, ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Kosovë. Në Gllogjan të Deçanit, nga të shtënat me armë drejt një autobusi me nxënës, ka humbur jetën shoferi dhe, akoma më e dhimbshme, dy nga nxënësit, Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj. Students ki!!ed in #Kosovo bus shooting […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë