Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari ku thuhet se serial-killeri Dan Hutra që shkaktoi masakrën e 1 marsit, është koka e një grupi të madh kokaine në Holandë.

Në denoncim thuhet se “Dan Hutra nga burgu drejton trafikun e votave dhe shpenzon 5 milionë lekë në muaj në qeli”

Sali Berisha: “Dan Hutra figuron patronazhist i PS, kreu i një grupi të madh kokaine në Holandë, kishte nisur të pastronte paratë në ndërtim. 80 mijë euro ia kishte dhënë vetëm Marjana Gurakuqit, që deshi t’i priste qafën por nuk iu hap thika. Sot kontrollon trafikun e drogës dhe votave nga burgu. I vetmi i burgosur që shpenzon deri në 5 mln lekë në muaj,l  praktikisht është drejtori i burgut të Rilindjes”.

 

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re