Home SHQIPERIA Euro vazhdon të bjerë, dollari dhe paundi britanik shënojnë rritje në këmbimin valutor

Euro vazhdon të bjerë, dollari dhe paundi britanik shënojnë rritje në këmbimin valutor

0
Euro vazhdon të bjerë, dollari dhe paundi britanik shënojnë rritje në këmbimin valutor

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje. Franga Zvicerane nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 107, Shitet 107.8

Euro: Blihet 121.3, Shitet 121.9

Paundi Britanik: Blihet 143.4, Shitet 144.8

Franga Zvicerane: Blihet 114.7, Shitet 115.6

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë