Euro vazhdon të ketë rënie, dollari dhe paundi shënojnë rritje, si paraqitet këmbimi valutor

euro-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.5, Shitet 107.3

Euro: Blihet 121.4, Shitet 122.1

Paundi Britanik : Blihet 142.8, Shitet 144.1

Franga Zvicerane: Blihet 114.6, Shitet 115.5

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë