Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Ish-presidenti i SHBA, Bill Clinton  ka reaguar nëpërmjet një postimi në “Twitter” për vizitën dy ditore në Tiranë.

“Faleminderit nga zemra Kryeministrit @ediramaal dhe popullit të Shqipërisë për një mbrëmje që nuk do ta harroj kurrë. Ka qenë nderi im të punoj me ju për kaq shumë vite për të forcuar lidhjet e miqësisë midis vendeve tona dhe për të ndërtuar një botë më të mirë për të gjithë”, shkruan Clinton.

Vijon…

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re