Skip to content

Forca e natyrës, momenti kur dallgët dhe era e fortë rrëzojnë shtëpinë dykatëshe

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

BBC ka publikuar pamjet e një shtëpie prej druri, e cila është ‘gllabëruar’ nga oqeani në Karolinën e Veriut. Për shkak të erërave dhe baticave të forta, shtëpia është rrëzuar e marrë përpara nga deti.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë