Forca të shumta të policisë të asistuara nga agjentet e BKH kanë kryer nje aksion për kapjen e personit në kërkim për porosi vrasjeje Suel Çela. Forca e policisë kanë zbarkuar në tregun agroushqimor dhe ne shtepin e këtij të findit për kontrolle.

 

 

Ende nuk dihet nëse Çela është gjetur apo arrestuar pasi policia është e rezervuar në dhenien e informacionit.Suel Çela kerkohet prej disa vitesh si person i dyshuar i perfshirë në ngjarje kriminale.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re