FOTO/ Florian Binaj vjen në protestë ‘i armatosur’ me një pankartë ironike: Faleminderit NUSR_ EDI

flto.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“Jeni të mrekullueshëm. Jemi të gjithë për të njëjtën ccështje, sepse për ccdo veprim që bën qeveria paguajmë ne. Nuk është e drejtë. Bravo shumë të gjitëve që jeni këtu dhe faleminderit që keni ardhur”, Florian Binaj.

 

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë