Për shkak të parplasjes me punonjësit e Gardës dhe ndezjes së tymueseve, kryeparlamentarja, Lindita Nikolla përjashtoi deputetin e opozitës, Flamur Noka, por ky i fundit nuk është larguar nga salla.

Në një moment ai i ka vënë zjarrin disa letrave, ndërsa deputetët e tjerë vazhdojën të godasin tavolinat.

Ndërkohë seanca vazhdon, me deputetë të mazhorancës që marrin fjalën njëri pas tjetrit.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re