Zef Guri është viktima e atentatit të sotëm në Dukagjin.

 

Gazetari i Vizion Plus Bepin Kolvata ka siguruar foton e viktimës.

 

Guri humbi jetën pak minuta pasi u qëllua,  ndërsa djali i tij Gjin Guri mbeti i plagosur dhe u nis me urgjencë në spital.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re