Bashkia e Kavajës ka çelur ditën e sotme (26 maj) sezonin e ri turistik.

I pranishëm në ceremoni, ishte edhe deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i cili nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë pamje duke theksuar se kjo bashki pret turistë në çdo ditë të vitit.

Salianji shton se Kavaja është atraksion më vete edhe si bashki model e drejtuar nga kryebashkiaku i PD, Fisnik Qosja.

Postimi i plotë:

Kavaja mirëpret turistë në çdo ditë të vitit! Nga Golemi, Bashkia Kavajë çeli dhe zyrtarisht sezonin turistik.

E nisen mbarë, me më shumë kujdes dhe promovim tek zona më e frekuentuar e Adriatikut!

Panair, festë, dhe promovim i sipërmarrjeve të zonës ishte ana e dukshme e 24/24 orëve punë për mirëmbajtje, kujdes dhe shërbime tek qytetarët!

Këtë vit u nis mbarë!

Kavaja është atraksion më vete edhe si bashki model e drejtuar nga @fisnikqosja PD

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re