Kjo është Hygerta Meta, 19-vjeçarja që vrau të atin e më pas e varrosi atë në oborrin e banesës.

E reja deklaroi para uniformave blu se e kreu e vetme vrasjen e të atit me armë zjarri në një moment ku ndodheshin vetëm në banesë.

Lexo edhe :Related Posts

Trupi i pa jetë u gjet pas denoncimit të djalit 25-vjeçar të viktimës, 10 ditë pas hetimeve të uniformave blu.

E reja dëshmoi para uniformave blu se shkak i këtij krimi u bë insistimi i të atit për ta fejuar pa dëshirën e saj, si dhe konfliktet e vazhdueshme në familje.

Trupi po i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për të zbuluar nëse e reja është ndihmuar nga dikush tjetër në krimin e rëndë.//

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re