Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e djshme në New York.

 

Florind Belliu, pasi hodhi nga kati I gjatë I ballkonit të banesës bashkëshorten, I dha fund jetës në të njëjtën mënyrë.

 

 

Ndonëse për familjen e çiftit ishte ditë feste, pasi bashkëshortja e tij kishte ditël;indjen, ajo u kthye në një tragjedi.

 

 

Mësohet se çifti la pas dy fëmijë të mitur 2 dhe 6 vjeç. Ata prej vitesh ishin shpërngulur në New York për një jetë më të mirë. Nuk dihet ende shkaku që ka çuar 35-vjeçarin shqiptar që të ndërmarr këtë akt kaq ekstrem, për gruan dhe veten e tij. Florind Belliu, ka qenë me profesion aktor, ku ka luajtur në disa role, në teatër dhe shfaqje komike.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re