FOTO LAJM: Lëviz bursa e politikës shqiptare, drejt Kukësit nisen dy strategët e njohur

244750748_253706083355871_6445507329337156628_n.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Jul Deda dhe Çlirim Peka kanë udhëtuar drejt Kukësit ku Sali Berisha pritet të mbajë “Foltoren” e radhës.

Ata vlerësohen si dy ndër strategët më të njohur të politikës shqiptare çka çdo lëvizje e tyre mund të lëviste bursën politike.

Peka dhe Deda kanë zgjedhur të pozojnë bashkërisht duke përcjellë mesazhin se me ta PD-ja do jetë në dorë të sigurt.

(TemA)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë