Ngjarja tragjike që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në New York ka tronditur mbarë opinionin publik.

 

35-vjeçari Florind Belliu hodhi gruan e vet nga dritarja e katit të gjashtë dhe më pas u vetë hodh.

 

Ndërkohë që është bërë publike edhe fotoja familjare në të cilën shihet Ornela, gruaja e Florindit, së bashku me 2 fëmijët e tyre të mitur.

 

Nuk dihen ende rrethanat të cilat e shtynë 35-vjeçarin të ndërmerrte një akt të tillë.

 

Në Shqipëri, Belliu ka qenë aktor, ndërsa përmes kërkimeve në internet rezulton se në Neë York ka punuar në një agjenci të shitjes së pasurive të patundshme.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re