Skip to content

FOTO/ Moti i keq në Tiranë, Benzi humb kontrollin dhe përmbyset në rrugë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e Kopshtit Botanik.

Një makinë tip “Benz” si pasojë e shpejtësisë së lëvizjes dhe lagështirës në rrugë ka humbur kontrollin duke u përmbysur në rrugë, por fatmirësisht nuk ka sjellë pasoja në njerëz.

Mësohet set shoferi ka shpëtuar me lëndime të lehta. Tirana ashtu si pjesa tjetër e territorit është përshirë nga një mot i keq me stuhi, breshër dhe dëborë duke shkaktuar probleme në disa akse rrugore.

(E.H/Faxweb.al)

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë