Skip to content

Foto- Të kapur përdore/ Meta dhe Kryemadhi shfaqen në rrugët e Londrës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi janë shfaur ditën e sotme në rrugët e Londrës.

 

Çifti Meta-Kryemadhi shihen duke ecur krah-për-krah me njëri–tjetrin

 

Ata janë parë të dy në rrugët e kryeqytetit, në një zonë goxha luksoze dhe me dyqane të shtrenjta, siç mund të dallohet edhe në foton e mëposhtme.

 

Çifti ka në Londër tre fëmijët e tyre, të cilët ndjekin studimet prej disa vitesh.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë