Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë jo larg Tiranës.

Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i shtetit ka treguar se e ka kaluar këtë të shtunë në fshatin Vishje.

Teksa ka postuar një foto të tij, Meta ka dhënë edhe një mesazh. Presidenti shprehet se kjo fundjavë i ka shërbyer edhe për reflektim.

“Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim”.