Fotolajm/ Letra e vogëlushit, për ditëlindje kërkon që t’i shërohet i ati

Screenshot_93.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një letër prekëse është përcjellë në rrjetin social. I përket një fëmije të mitur i cili i shkruan tezes. Ai ka afër ditëlindjen dhe i është përgjigjur tezes duke i kujtuar premtimin për të kërkuar një dhuratë.

Ja se çfarë i shkruan tezes, i mituri

Letra u përcoll nga joq

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë