Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka pritur sot në një takim në institucionin e presidencës dy ish paraardhësit e tij, Rexhep Mejdanin dhe Alfred Moisiun.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Kreu i Shtetit thotë se me ta ka pasur një bisedë miqësore dhe të frytshme.

“Me Presidentin Moisiu dhe Presidentin Meidani në një bisedë miqësore dhe të frytshme”, shkruan në Facebook, Bajram Begaj.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re