FOTOT: Basha bën ndryshime në seli dy ditë përpara afatit të vendosur nga Berisha për të liruar zyrën

addd.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Me nisjen e vitit të ri 2022,  kryedemokrati Lulzim Basha ka vendosur që t’i ndryshojë “fytyrën” selisë blu.

Dera e hyrjes kryesore dhe xhamat e e përparmë janë veshur sot me letër ngjitëse me logon dhe simbolet e PD-së.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë