Lulzim Basha ka zgjedhur që ta konsumojë kafen e mëngjesit me gazetarët që mbulojnë zhvillimet në Partinë Demokratike, ndërsa Sali Berisha i nisi sërish grupin e tij në selinë e PD.

Grupi i Berishës shkoi në selinë blu, por dera e hyrjes kryesore dhe dy anësoret ishin të mbyllura.

PD reagoi duke thënë se selia është në rikonstruksion dhe më parë duhet lajmëruar që të hapet dera.

Mbetet për t’u parë se cfarë do të ndodhë në vijim.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re